Telefon
WhatsApp
  • 16 Eylül 2020, 13:26
Dekorasyon

MAY Yapı olarak Didim ve çevresinde ev ve iş yerlerinizde ihtiyaç duyduğunuz boyatamiratdekorasyonyenilemetesisat işleri gibi uygulamalarda size hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Sadece boya badanadan başlayıp nitelikli ve lüks tadilatlara kadar her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız.

Tadilat ve dekorasyon işleri çok teferruatlı ve yorucu olabilir; her usta ile ayrı ayrı uğraşmak, hepsinin uyum içerisinde ve eş-zamanlı olarak çalışmasını sağlamak sizin için karmaşık ve zor gelebilir. Çıkan moloz ve artıkların uygun yerlere atılması ise ayrı bir problemdir. Bilmediğiniz ustaların yaptığı işler sonunda istediğiniz kalitede sonuçlanmayabilir ya da evinize aldığınız insanlar güvenliğiniz için uygun olmayabilir veya belirlediğiniz teslim tarihleri tutmayabilir. Bu süreçte kendi işlerinizden ve zamanınızdan geri kalabilirsiniz.

Bütün bunlar gözünüzü korkutmasın. Biz MAY Yapı olarak yılların tecrübesi ile kalite garantili olarak bütün bu işlerinizi sizin adınıza başlatıp belirtilen tarihler içerisinde ve eksiksiz olarak size uygun fiyatlı olarak teslim ediyoruz. İsterseniz sadece evinizi boya badana yapabilir ya da evinizde kullandığınız her türlü mobilyayı mimarlarımız ile tasarlayıp size özel olarak üretebiliriz.

Apartman yönetimleri eskiyen binalarının dış cephelerinin tamirattadilatboya ya da mantolama işlerini sigortalı elemanlar ile birinci sınıf işçilik ile ve faturalı olarak yaptırmak istediklerinde karşılarında referansları sağlam bir şirket isteyeceklerdir ve işte tam bu noktada MAY Yapı olarak her türlü yapısal ihtiyaçlarınız için yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız. Binalarınızın dış cephe tamirattadilatmantolamayalıtım ve kaplama işleriçatı yenilemesibina güçlendirmesi ve kentsel dönüşüm kapsamında tekrardan yapılması konularında hizmet vermekteyiz.

Sanayiciler, mevcut fabrika veya imalathanenizi daha modern hale getirmek, ek binalar yapmak istediğinizde prefabrik  ve  konvansiyonel inşaat çözümlerinizde yanınızdayız. İdari binanızın yenilenmesi ve modern bir görünüme sahip olması için yeniden modelleyip sizin için imalatını yapabiliriz.

Müteahhitler için inşaatınızın her aşamasında, kaba inşaatmakineli alçısıvaşapseramikalçıpanboya işleri gibi işlerinizi birinci sınıf işçilik ile faturalı olarak yapıyoruz. İsterseniz tek kalem, isterseniz inşaatınızın başından sonuna kadar anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz.

İhtiyacınız ne olursa olsun, belirtilen teslim süreleri içerisinde, birinci sınıf, hatasız ve güvenlikli olarak işlerinizi yaptırmak istiyorsanız biz de sizin için bu işlerinizi yapıyoruz. Her türlü sorularınız için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Evinizde boya yapan personelimiz “İş Sağlığı ve Güvenliği” ile “Ustalık” belgesine sahiptir ve “Sigorta İşe Girişleri” yapılmıştır. Evinizde çalışmasına müsaade ettiğiniz ve seçtiğiniz belki de boya işini “en ucuz” yapan boyacının başına gelebilecek bir iş kazası ve en kötüsü ölümü karşısında alabileceğiniz zararları önceden öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. MAY Yapı, evinize “sigortasız”, “belgesiz”, “sertifikasız” personel göndermez. Personelimizin adli sicil kaydı yoktur.

Didim’de boya badana uygulamamız hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

  • Fiyatlarımız seçilecek malzeme ve boya kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Mevcut binadaki tamirat işleri fiyata dahil değildir.

Didim’de mantolama uygulamamız hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
Mutfak Banyo Yenileme tadilatlarınızı uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Anahtar Teslimi olarak sizi uğraştırmadan kullanımınıza sunuyoruz. Ayrıca Teras Kapatma hizmetlerimiz ve Balkon Kapatma uygulamalarımız da mevcuttur.
Mantolama uygulaması yaptırırken bilmeniz gerekenler hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0212) 444 1 444

BİZ SİZİ ARAYALIM